خرید Injective Protocol

Injective Protocol (INJ)

-

-

تومان
Injective ...

Injective Protocol چیست؟

Injective Protocol (با نماد INJ) یک رمزارز (توکن) است. این رمزارز در تاریخ 8 مهر 1399 معرفی شده و به تعداد نامحدود قابل عرضه می باشد. در حال حاضر - از این رمزارز به ارزش تقریبی - در گردش بوده و از این نظر جایگاه - را در رتبه بندی رمزارز ها در اختیار دارد.

خرید Injective Protocol:

برای خرید Injective Protocol، در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید و حساب کاربری شما تایید شده است وارد حساب کاربری خود شوید و اقدام به افزایش موجودی کیف پول ریالی حسابتان از طریق پرداخت آنلاین با کارت هایی عضو شبکه بانکی شتاب نموده و سپس به مبلغ مورد نظرتان خرید نمایید.

در حال حاضر قیمت خرید هر واحد Injective Protocol معادل - و حداقل مقدار تعیین شده برای خرید - واحد Injective Protocol میباشد.
شما میتوانید خریدتان را در قیمت لحظه و به صورت آنی انجام دهید (به اصطلاح Market) و یا قیمتی را مشخص نمایید تا در صورت کاهش قیمت Injective Protocol به آن قیمت، خریدتان انجام شود (به اصطلاح Limit).

فروش Injective Protocol:

برای فروش Injective Protocol، در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید و حساب کاربری شما تایید شده است وارد حساب کاربری خود شوید و اقدام به افزایش موجودی کیف پول Injective Protocol حسابتان نمایید. فرایند تایید حساب کاربری پس از تکمیل اطلاعات هویتی از جانب شما به صورت خودکار و در زمان بسیار کمی پردازش میشود.

در حال حاضر قیمت فروش هر واحد Injective Protocol معادل - و حداقل مقدار تعیین شده برای فروش - واحد Injective Protocol میباشد. شما میتوانید فروشتان را در قیمت لحظه و به صورت آنی انجام دهید (به اصطلاح Market) و یا قیمتی را مشخص نمایید تا در صورت افزایش قیمت Injective Protocol به آن قیمت، فروشتان انجام شود (به اصطلاح Limit).

واریز و برداشت Injective Protocol:

در حال حاضر واریز و برداشت Injective Protocol بر روی شبکه های زیر امکان پذیر است.

شبکهواریزبرداشت
وضعیتتعداد تاییدوضعیتحداقلکارمزد